Historie sukcesu naszych klientów

Poniżej przytaczamy prawdziwe historie naszych klientów, które wydarzyły się w czasie realizacji kampania SEO. Ze względu na publikowanie prawdziwych, ale wrażliwych informacji o charakterze finansowym i biznesowym nie ujawniamy wszystkich nazw firm. 

FIRMA MOTORYZACYJNA

4 krotne zwiększenie sprzedaży

Firma z branży motoryzacyjnej zajmująca się sprzedażą części zamiennych, która kieruje swoją ofertę dla rolników. Nasz klient nie wierzył, że mogą sprzedawać swoje usługi przez internet. Okazuje się, że podczas kilkuletniej współpracy sytuacja diametralnie się zmieniła. Już po pierwszych 6 miesiącach, kiedy pozycje w Google dopiero zaczynały "wskakiwać" na TOP 10,  sprzedaż przez stronę internetową wzrosła o 30%. Po kolejnych 2 latach współpracy nasz klient otrzymał informację bezpośrednio od swojej księgowej, że dzięki sprzedaży drogą internetową przychód wzrósł 4 krotnie.

Tą informacje otrzymaliśmy z inicjatywy klienta, co nas bardzo cieszy i motywuje do dalszej współpracy. Dziękujemy.

SKLEP INTERNETOWY Z ŻYWNOŚCIĄ DLA SPORTOWCÓW

2 krotne zwiększenie sprzedaży

Było to dla nas trudne wyzwanie, ponieważ firma posiada ogromną konkurencję. Bardzo ciężko było dostać się do rankingu TOP 10. Pozycjonowaliśmy 20 słów kluczowych głównych oraz uruchomiliśmy kampanię typu LangTail. Realnie tylko dla kilku fraz udało nam się wypracować wysokie pozycje, jednak ciągle działania w Google znacząco zwiększyły ruch na sklepie internetowym.

Analiza sprzedaży oraz dane z Google Analitycs wykazały, że po 2 latach pozycjonowania sprzedaż TYLKO Z RUCHU ORGANICZNEGO (z pozycjonowania) wzrosła dwukrotnie z 40 tysięcy złotych miesięcznie na ponad 80 tysięcy złotych miesięcznie.

Firma sprzedaje swoje produkty różnymi kanałami, np. poprzez dystrybutorów. Natomiast rezultaty związane z 2 krotnym zwiększeniem sprzedaży dotyczą tylko sklepu internetowego i ruchu z wyszukiwarki Google.

FIRMA BUDOWLANA

Zwiększenie zasięgu

Było to dla nas trudne wyzwanie, ponieważ firma działa w branży budowlanej, a dokładnie ciężkie usługi budowlane oraz dostarcza elementy tj. stal zbrojeniowa. Trudno jest się "wbić" pomiędzy dużych developerów poza lokalnym rynkiem, dlatego pozycjonowanie było szansą na zwiększenie zasięgów. Wypozycjonowaliśmy 10 słów kluczowych w TOP 10, dzięki czemu firma zaczęła odbierać lukratywne zamówienia z coraz bardziej odległych części Polski. Dzięki tym efektom firma współpracuje z nami już od ponad 4 lat.

Na początku pozycjonowania już po 2 miesiącach strona internetowa znajdowała się już w TOP 10 kierując ofertę na miasto Tarnów i okolice. W chwili obecnej nasz klient znajduje się w rankingu TOP 3 na całą Małopolskę oraz TOP 10 w różnych częściach Polski (pozycja realnie zależy od wielkości miasta). Ten stan utrzymuje się już od 3 lat.

Ze względu na dane związane z wynikami finansowymi nie wyświetlamy danych naszych klientów.